KONST / Litografier / Serigrafi 11287010
*
nr 1128 7010
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 36/50, bladets mått: 50x50
Kondition: löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 september 2017
kl 18:10:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/9 17:58:28
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:23
-
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:39
-
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:22
*
Manuel Ros
Kondition: löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1128 7010
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros (f. 1965), 36/50, bladets mått: 50x50
Kondition: löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/9 17:58:28 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:23 -
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 18:39 -
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:22